Met Gala ile Kırmızı Halı Yine Çok Konuşulacak

03.08.2023
258
Met Gala ile Kırmızı Halı Yine Çok Konuşulacak

Met Gala da kırmızı halı yine bütün dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Şıklık ve zarafet bu Gala da yeniden dikkatleri üzerine topluyor. Tüm ünlü modacıların büyük hayranlığına şahit olan bu Gala bu yılda kendisinden çok fazla bahsettirecek gibi duruyor. Modaya yeni bir nefes daha olan bu Gala cesur kıyafetleriyle ünlüler tarafından çok büyük bir beğeniyle karşılandı. Galadan sonra bu Gala hakkında çok konuşuldu. Herkes elbiselerin tasarımından uyumundan şıklığından bahsetmeye devam ediyordu.

Met-Galada En Çok Dikkat Çekenler

Kırmızı halıya en çok yakışan isimler şüphesiz bu Gala da boy gösteren isimlerdir. Tüm mankenler tasarlanan bütün kıyafetleri en güzel şekilde bedenlerinde taşıyarak podyumda boy gösterdiler. Küçük büyük demeden herkesin büyük ilgisine dikkat çeken bu Gala bu yaza damgasını vurdu. Kendisinden çok söz ettireceği ve bundan sonraki moda tasarımcılarının işlerini bir hayli zor olduğunu görmemek elde değil. Bu elbiseler güzel olduğu kadar dikkat çekici ve seksiydi. Yakalanılan uyum renk model hepsiyle bir bütün oluşturmuştu adeta. Elbiselerin her biri ayrı model ve ayrı şekillerle ayrı ayrı çok beğenildi. Her zevke göre özenle tasarlanan bu elbiseler kimi sırt dekoltesiyle adından bahsettirirken kimi ışıltısıyla bahsettirmeyi başarmıştı.

Adından uzun yıllar kesintisiz söz ettirecek bu gala yakın bir zamanda ünlülerin sahne gösterilerinde ya da özel günlerinde şüphesiz kullanabilecekleri elbiseler olacaktır. Bu elbiseler ünlülerin şıklıkları konusunda daha iddialı olmaları konusunda büyük bir yardımcı olacaktır. Bu sayede elbiseyi tasarlayan ünlü modacı ise kariyerinde büyük adım atlamış ve kendinden bahsettirmeyi başarmıştır. Kendinden bahsettiren ünlü modacı kadar elbiseleri taşıyan ünlü mankenlerde dikkatleri üzerlerine çekip onlarda daha büyük Galalarda boy göstermeye bunun teklif almaya başlamışlardır. Bu yıl kırmızı halı şıklığından bahsettirdiği kadar mankenlerinden de bahsettirmiştir. Kışın kasvetinin ardından yaza bomba gibi giren canlı renkler gözleri kamaştırmayı başarıyor. Renk detayları her tene uygun olarak tasarlanmış ve belki de en çok da bu haliyle beğeni kazanmıştır. Bu Galada sonra bu elbiseler modanın kalbi olmayı başardı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.