Hakkımızda

 

matmazelzeyzey.com Kimdir? matmazelzeyzey.com Amacı Nedir?

Sitemiz: İnternette çöp gibi çoğalan ve sizlere yanlış, yanlı, hatalı bilgiler veren  sitelerden sizleri kurtarmak kaygısından doğmuştur. matmazelzeyzey.com sizlere en yeni  haberleri ve en yeni modelleri tanıtmak için burada yer almıştır.

 

Amacımız sizlere doğru, sağlıklı, güzel yansız, yılınıza göre, haberler – makaleler- resimler sunmaktır.

İnsanların birçok farklı alanda bilgi sahibi olabileceği bir platform kurma amacıyla bir araya gelen ve geniş bir yazar kadrosuna sahip matmazelzeyzey.com,  yayın hayatına başlamış, Moda, Sağlık, Kişisel Gelişim, Astroloji, Diyet ve birçok farklı kategoride ücretsiz bir şekilde hizmet veren bir oluşumdur.

Bir web sitesinin birbiri ile alakasız kategorilerde aynı kalitede hizmet vermesi oldukça zordur.

 

Bu zorluğun farkında olmakla birlikte, bu kategorilerde bilgi veren içerikler yayınlarken alanında uzman yazarlar ile çalışmaktayız.

Kendini geliştirmeyi seven, başarılı ilişkiler kurmanın yollarını arayan kişiler için ise Kişisel Gelişim kategorisinde başarılı olmanın ve kendini geliştirmenin yolları detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Sağlık ve Cinsellik kategorisinde ise insanların yaşadığı bazı sağlık sorunlarının teşhisi ve teşhis sonrası nasıl tedavi edilebileceğine dair birçok yararlı bilgi bulunmaktadır. Bu kategorilerde yayınladığımız bilgiler, doktor tedavisi yerine geçmemektedir.

Bu tarz hassas konularda öncelikle doktorunuza danışmanızı tavsiye etmekle birlikte matmazelzeyzey.com ekibi olarak tek amacımız bilgi vermektedir. Bu bilgiler ışığı altında oluşabilecek zararlardan ekibimiz kesinlikle sorumlu tutulamaz. Günümüzde bir kişinin genel kültür seviyesinin yüksek olması onu toplumda ön plana çıkarmakta ve sözünün dinlenmesini sağlamaktadır. Genel kültür kategorisinde ise tarihe damga vurmuş şahısların hayatlarını öğrenebileceğiniz gibi, birçok tarihsel ve kültürel olay hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Son zamanlarda birçok bayan ve bekar erkekler tarafından yemek tarifleri konusu en çok araştırılan konuların başında gelmektedir. Web sitemizde bu konu ile ilgili bir çok lezzetli yemeklerin özgün tarifleri, alanında uzman kişiler tarafından sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Obezite ve sağlıksız beslenme günümüzün en büyük sorunları arasında yer almaktadır. İnsanların çalışma hayatının hızlı olması ve zamanın çok hızlı akmasından dolayı birçok kişi sağlığa zararlı olan fast-food tarzı yiyeceklere yönelmektedir. Bu yiyecekler zamanla kilo yaptığı için insanlar sağlıklı beslenmek için diyete başvurmaktadır. Web sitemizde ki Diyet kategorisinde, sağlıklı beslenmenin püf yolları ve başarılı bir diyetin nasıl yapılacağı detaylı şekilde anlatılmıştır. Yine tüketilmesi faydalı meyve, sebze ve yiyeceklerde sıklıkla sizler ile paylaşılmaktadır.

Misyonumuz

Kaliteli bilgiye ulaşmanın herkesin hakkı olduğunu düşünerek,  matmazelzeyzey.com ekibi olarak temel misyonumuz, siz değerli kullanıcılarımıza kaliteli bilgi vermektir.

Misyonumuzu detaylı olarak anlatmak gerekirse; Moda, Modeller, Kombin önerileri, Sağlık, Diyet, Genel Kültür, Kişisel Gelişim ve birçok kategoride, sizlere uzman yazarlar tarafından oluşturulan kaliteli bilgi ve içerikleri sunmaktır.

Bu bilgileri sunarken kişisel kazançların ve çıkarların ikinci planda olduğunu ve temel misyonumuzun sizleri bilgilendirmek olduğunun altını çizmek isteriz.

Vizyonumuz

Yukarıda bahsettiğimiz ve bahsetmediğimiz tüm kategorilerde, en iyi hizmeti vererek bu alanda ki en iyi web sitesi olmak için sürekli olarak araştırmalar yapmakta ve disiplinli bir şekilde çalışmaktayız. Hedefimiz büyük ve zor olsa da gerekli hedefe adım adım ilerlemekteyiz.

matmazelzeyzey.com olarak temel vizyonumuz, minimum reklam ile siz değerli kullanıcılarımızı sıkmadan ve bunaltmadan birçok farklı kategoride başarılı bir şekilde hizmet vermektir. Bu vizyonu gerçekleştirirken temel hedefimiz, sizlere sırf bilgi vermek değil hayatınıza anlam katmaktır.

Bu hizmeti verirken de hizmet verdiğimiz sektörlerde ki rakiplerimize saygılı bir şekilde, kişilik haklarını koruyarak hizmet vermek, amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Sağlık ve Diyet gibi önemli konularda konuyu detaylı şekilde araştırmak ve sizlere yanlış bilgi vermemek için elimizden geleni yapmaktayız.

 

Site Sahibi: D.  KIRMIZIGÜL

İmtiyaz Sahibi: D.  KIRMIZIGÜL

dalipasa50@gmail.com

Önemli Not:

Sitemizde bulunan sağlık kategorisindeki içerikler tıbbi tavsiye niteliğinde değildir. Deneyimler sonucu elde edilen bilgilerin paylaşımı olarak değerlendirilmelidir.

Sağlığınız ve alternatif tedavi yöntemleri konusunda lütfen öncelikle doktorunuza danışınız.